NK Open 2022: Těžko na slunci, lehko na hřišti

Teambuilding je vždycky dobrý nápad. Tentokrát jsme se vydali za Adamem, Evou a Venuší. Vyfasovali jsme hole, míčky a vydali se na ně. Nebojte, nikdo živý k újmě nepřišel. Tři jmenovaní jsou totiž jednotlivá hřiště minigolfu v Brně‑Líšni!

Vedro. To bylo první, co jsme vyslovili, když jsme se sešli na hřišti. Rtuť teploměru vysoce přesahovala tropickou třicítku. Ještěže nechybělo vychlazené pivo! Holt počasí si vybrat nejde. My ale nedovolili, aby nás od turnaje odradilo. Šli jsme do akce!

Známe to všichni: před sportovním výkonem je třeba se pořádně rozcvičit. A tak jsme i my odpaly nejdřív pořádně natrénovali, než jsme se pustili turnaje naostro. I když nám šlo o hodnotné ceny, celý turnaj probíhal v přátelské atmosféře.

O vtípky nad přestřelením celého stanoviště nebo minutím jamky z pár jednotek centimetrů tak rozhodně nebyla nouze. Na teambuildingu se vždycky řídíme osvědčeným příslovím: „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se.“ K tomu dodáváme: „A užít si fajn čas s kolegy!“

Během turnaje nám samozřejmě vyhládlo. Záchranou byl raut, kterým se turnaj ukončil ke spokojenosti všech, i (ne)výherců poukázek do vyhlášených brněnských podniků.

Osvěžující pivo, skvělé drinky, vynikající jídlo a parta lidí, se kterou je radost potkávat se nejen v kanceláři. V tu chvíli už nechybělo nic, bez čeho by náš teambuilding nebyl parádní. Už se těšíme na další příležitost se potkat v plném počtu i mimo kancelář!

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí