O nás

E-shopům pomáháme expandovat do zahraničí od roku 2014. V oboru jazykových služeb, obchodu a online marketingu působíme už od roku 2006. Naše služby jsme za tuto dobu poskytli tisícům českých i zahraničních zákazníků. Spolehněte se, že uděláme vše pro to, abyste i vy byli spokojení a expanze vašeho e-shopu proběhla úspěšně.

Zakládáme si na odbornosti, rychlé a profesionální komunikaci, flexibilitě a maximální ochotě vyjít požadavkům našich zákazníků vstříc. Vše doplňují moderní IT řešení pro zákaznickou podporu a široká síť našich rodilých mluvčích v zemích střední a východní Evropy, díky které služby poskytujeme na špičkové kvalitativní úrovni.

Je nám jasné, že na výsledcích naší práce závisí úspěch vašeho e-shopu v zahraničí. S tímto pocitem osobní odpovědnosti budeme přistupovat ke každé vaší objednávce. Spolehněte se!

Osobní odpovědnost

Uhodnete, co znamená zkratka NK? Neuvěřitelně Komplexní? Nadmíru Kvalitní? Nebo snad Nesmírně Krásné? Samá voda. Jsou to počáteční písmena našich jmen. Neužil a Kadidlo. Jména majitelů firmy. Přesně tak! Vlastními jmény ručíme za kvalitu našich služeb a profesionální přístup. Aby bylo jasné, že si za svojí prací stojíme. A když nás potřebujete kontaktovat, víte, na koho se obrátit. Neužil a Kadidlo. Jsme tu pro vás!

Od roku 2014 pomáháme českým e-shopům expandovat na nové zahraniční trhy. Oborem jazykových služeb, obchodu a online marketingu se zabýváme už od roku 2006. A neumíme si představit, že bychom někdy dělali něco jiného. Jen v ČR zaměstnáváme desítky lidí, dalším dáváme práci v zahraničí po celé Evropě. Všichni členové týmu NK Expand jsou profesionálové, kteří udělají vše pro to, abyste byli s výsledky naší práce spokojení.

A abychom nezapomněli, Neuvěřitelně Komplexní, Kvalitní a Krásné naše služby jsou. To je jasné. Přesvědčte se sami!

Proč NK Expand?

  • Víme, co a jak dělat. I tak se ale neustále vzděláváme.
  • Jednáme férově mezi sebou i s našimi klienty. Nic netutláme. Můžete nám věřit.
  • Víme, že naše služby vám musí přinášet užitek a plnit vaše obchodní cíle.

Sesterská NK Langa

Naše sesterská společnost NK Langa se specializuje na profesionální překladatelské a tlumočnické služby. Pokud budete potřebovat váš web a e-shop přeložit a lokalizovat do cizího jazyka, budou na překladu pracovat specialisté z NK Langa.

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Jiří Neužil

Vystudoval jsem management a ekonomii na britské Nottingham Trent University. V oboru obchodu, marketingu a strategického řízení firem se pohybuji už od roku 1998. Zkušenosti jsem během let sbíral v ČR i zahraničí. Působil jsem jako obchodní zástupce, OSVČ, au-pair, kastelán, turistický průvodce, provozní ředitel, CSO, CMO a CEO. V roce 2019 jsem spoluzaložil NK Expand a nyní se ve firmě starám o strategické řízení, marketing a rozvoj firmy. Kromě toho působím jako byznys konzultant v oblastech obchodní strategie, prodejních dovedností a strategického marketingu firem.

Ve volném čase se věnuji především rodině a svým dvěma synům. Sám bych se charakterizoval jako vášnivý motorkář, zahradník a kutil amatér, náruživý konzument sushi a milující otec.

Mým dlouhodobým profesním cílem je vytvořit ze společností NK Langa a NK Expand svobodné firmy, kde jsou zaměstnanci dlouhodobě spokojení a mají možnost se neustále vzdělávat, učit a rozvíjet.

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Lukáš Kadidlo

V roce 2014 jsem úspěšně dokončil studium na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. První pracovní zkušenosti jsem odjel nasbírat do Německa a USA, díky těmto zkušenostem ovládám němčinu a angličtinu na profesionální úrovni. V roce 2008 jsem spoluzaložil překladatelskou společnost NK Langa a v roce 2019 se jako spoluzakladatel podílel i na založení NK Expand. Nyní se kromě strategického řízení obou firem aktivně podílím i na jejich každodenním chodu včetně jednání se zákazníky a koordinaci jednotlivých projektů. Týmu interních i externích kolegů chci být oporou zejména díky mezinárodním zkušenostem, obchodnímu a prozákaznickému přístupu a svým organizačním schopnostem.

Ve volném čase se rád věnuji sportům, kultuře a dalšímu sebevzdělávání. Široký rozhled si udržuji i díky zálibě v aktivním cestování a poznávání nových zemí a kultur. Opakovaně navštěvuji asijské země a během pobytů s nadšením hlouběji pronikám do jejich kultur a rozmanitosti.

Mým dlouhodobým profesním cílem je ze společností NK Langa a NK Expand vytvořit mezinárodně uznávané hráče v oboru poskytovaných služeb.

Logo NK Expand ke stažení

KOMU UŽ JSME PŘI EXPANZI DO ZAHRANIČÍ POMOHLI

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí