O nás

E-shopům pomáháme expandovat do zahraničí od roku 2014. V oboru jazykových služeb, obchodu a online marketingu působíme už od roku 2006. Naše služby jsme za tuto dobu poskytli tisícům českých i zahraničních zákazníků. Spolehněte se, že uděláme vše pro to, abyste i vy byli spokojení a expanze vašeho e-shopu proběhla úspěšně.

Zakládáme si na odbornosti, rychlé a profesionální komunikaci, flexibilitě a maximální ochotě vyjít požadavkům našich zákazníků vstříc. Vše doplňují moderní IT řešení pro zákaznickou podporu a široká síť našich rodilých mluvčích v zemích střední a východní Evropy, díky které služby poskytujeme na špičkové kvalitativní úrovni.

Je nám jasné, že na výsledcích naší práce závisí úspěch vašeho e-shopu v zahraničí. S tímto pocitem osobní odpovědnosti budeme přistupovat ke každé vaší objednávce. Spolehněte se!

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Osobní odpovědnost

Uhodnete, co znamená zkratka NK? Neuvěřitelně Komplexní? Nadmíru Kvalitní? Nebo snad Nesmírně Krásné? Samá voda. Jsou to počáteční písmena našich jmen. Neužil a Kadidlo. Jména majitelů firmy. Přesně tak! Vlastními jmény ručíme za kvalitu našich služeb a profesionální přístup. Aby bylo jasné, že si za svojí prací stojíme. A když nás potřebujete kontaktovat, víte, na koho se obrátit. Neužil a Kadidlo. Jsme tu pro vás!

Od roku 2014 pomáháme českým e-shopům expandovat na nové zahraniční trhy. Oborem jazykových služeb, obchodu a online marketingu se zabýváme už od roku 2006. A neumíme si představit, že bychom někdy dělali něco jiného. Jen v ČR zaměstnáváme desítky lidí, dalším dáváme práci v zahraničí po celé Evropě. Všichni členové týmu NK Expand jsou profesionálové, kteří udělají vše pro to, abyste byli s výsledky naší práce spokojení.

A abychom nezapomněli, Neuvěřitelně Komplexní, Kvalitní a Krásné naše služby jsou. To je jasné. Přesvědčte se sami!

Proč NK Expand?

  • Víme, co a jak dělat. I tak se ale neustále vzděláváme.
  • Jednáme férově mezi sebou i s našimi klienty. Nic netutláme. Můžete nám věřit.
  • Víme, že naše služby vám musí přinášet užitek a plnit vaše obchodní cíle.

Sesterská NK Langa

Naše sesterská společnost NK Langa se specializuje na profesionální překladatelské a tlumočnické služby. Pokud budete potřebovat váš web a e-shop přeložit a lokalizovat do cizího jazyka, budou na překladu pracovat specialisté z NK Langa.

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Jiří Neužil

Vystudoval jsem management a ekonomii na britské Nottingham Trent University. V oboru obchodu, marketingu a strategického řízení firem se pohybuji už od roku 1998. Zkušenosti jsem během let sbíral v ČR i zahraničí. Působil jsem jako obchodní zástupce, OSVČ, au-pair, kastelán, turistický průvodce, provozní ředitel, CSO, CMO a CEO. V roce 2019 jsem spoluzaložil NK Expand a nyní se ve firmě starám o strategické řízení, marketing a rozvoj firmy. Kromě toho působím jako byznys konzultant v oblastech obchodní strategie, prodejních dovedností a strategického marketingu firem.

Ve volném čase se věnuji především rodině a svým dvěma synům. Sám bych se charakterizoval jako vášnivý motorkář, zahradník a kutil amatér, náruživý konzument sushi a milující otec.

Mým dlouhodobým profesním cílem je vytvořit ze společností NK Langa a NK Expand svobodné firmy, kde jsou zaměstnanci dlouhodobě spokojení a mají možnost se neustále vzdělávat, učit a rozvíjet.

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Lukáš Kadidlo

V roce 2014 jsem úspěšně dokončil studium na Provozně ekonomické fakultě Mendelovy univerzity v Brně. První pracovní zkušenosti jsem odjel nasbírat do Německa a USA, díky těmto zkušenostem ovládám němčinu a angličtinu na profesionální úrovni. V roce 2008 jsem spoluzaložil překladatelskou společnost NK Langa a v roce 2019 se jako spoluzakladatel podílel i na založení NK Expand. Nyní se kromě strategického řízení obou firem aktivně podílím i na jejich každodenním chodu včetně jednání se zákazníky a koordinaci jednotlivých projektů. Týmu interních i externích kolegů chci být oporou zejména díky mezinárodním zkušenostem, obchodnímu a prozákaznickému přístupu a svým organizačním schopnostem.

Ve volném čase se rád věnuji sportům, kultuře a dalšímu sebevzdělávání. Široký rozhled si udržuji i díky zálibě v aktivním cestování a poznávání nových zemí a kultur. Opakovaně navštěvuji asijské země a během pobytů s nadšením hlouběji pronikám do jejich kultur a rozmanitosti.

Mým dlouhodobým profesním cílem je ze společností NK Langa a NK Expand vytvořit mezinárodně uznávané hráče v oboru poskytovaných služeb.

Logo NK Expand ke stažení

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí