Případové studie

Přečtěte si příběhy firem, kterým jsme pomohli při jejich expanzi na nové trhy. Ať už se jednalo o překlad a lokalizaci webu, zajištění zákaznické podpory v cizím jazyce nebo pomoc s otevřením bankovního účtu v zahraničí. Nechejte se inspirovat …

Jak jsme provedli průzkum trhu pro expanzi e-shopu do Rumunska

Pokud už je vám český trh malý a uvažujete o expanzi vašeho eshopu do zahraničí, určitě si kladete otázku, do které země zamířit. Kvalitní průzkum vytipovaných zemí je na místě.

Nechcete přece investovat do expanze, když nemáte detailnější představu o tržním potenciálu vybrané země.

chci si přečíst více

Český e-shop i díky nám úspěšně prodává klimatizace v Maďarsku

E-shopy prodávající zařízení pro čištění, zvlhčování nebo chlazení vzduchu zažívají zlaté časy. A když udeří letní vedra, začnou být mobilní klimatizace vzácnější než zlato. Přečtěte si, jak jsme českému e-shopu s klimatizacemi pomohli úspěšně expandovat do Maďarska.

chci si přečíst více

Jak jsme pomáhali českému e‑shopu expandovat do Rumunska

Naším zákazníkem je úspěšný distributor a prodejce nehtové kosmetiky. E-shop prodává vlastní produkty i mnoho mezinárodních značek. Konkurenční výhodou firmy je široký sortiment výrobků pro nehtovou kosmetiku. Firma při jeho prodeji kombinuje přijatelnou cenu za co nejlepší kvalitu. Po stabilizaci internetového prodeje v ČR se provozovatelé e-shopu rozhodli expandovat do Rumunska.

chci si přečíst více

Pomáháme českému e-shopu s bytovou kosmetikou úspěšně expandovat po Evropě

Bytová kosmetika je produktem, který ještě před pár lety téměř nikdo neznal. Nyní zažívá opravdový boom. Díky brněnské firmě Aria Pura si mohou domácí difuzéry, katalytické lampy nebo třeba vůně do auta koupit nejen v ČR a na Slovensku, ale i v Německu a Maďarsku.

chci si přečíst více

I na náročném německém trhu může český e-shop uspět

Pokud se vašemu e-shopu daří na českém trhu, logicky se začnete dívat po dalších příležitostech. Naším zákazníkem je společnost TT Holding, a.s., která pod značkou Skladová okna prodává okna určená pro novostavby i rekonstrukce.U zákazníků firma boduje vysokou kvalitou produktů a konkurenceschopnými cenami.

chci si přečíst více

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí