Jak automatizovat proces expanze do zahraničí? Vyzkoušejte BaseLinker

Využíváte při expanzi do zahraničí zalistování na různých zbožových srovnávačích nebo inzerci přes marketplaces? Administrativních přístupů při expanzi na nový trh jen a jen přibývá. Hledáte způsob, jak v celé té administrativě neztratit hlavu? Přečtěte si, jak snadné je napojit všechny přístupy na jednu platformu.

BaseLinker přináší klientům NK Expand možnost integrovat přes 500 integrací a 75 marketplaces v jedné platformě. Z této platformy navíc můžete spravovat veškeré objednávky domácích i zahraničních zákazníků.

V NK Expand navazujeme partnerství s BaseLinker, jednou z největších evropských integračních platforem. Ta pomáhá zjednodušovat provoz e‑shopů již přes 15 let. BaseLinker vám proto pomůže i při expanzi vašeho e‑shopu do zahraničí. Můžete se snadno připojit ke komunitě více jak 20 000 e‑shopů, které využívají přes 500 různých napojení na lokální a zahraniční cenové srovnávače a marketplaces, přepravce, fulfillment společnosti, ERP systémy a další užitečné služby. To vše v jedné platformě bez omezení již od 199 Kč za měsíc.

Integrací přes BaseLinker můžete:

  • zalistovat a prodávat na 75+ marketplaces a 15+ cenových srovnávačích
  • mít veškeré objednávky ze všech prodejních kanálů a e‑shopů na jednom místě
  • synchronizovat všechny sklady a stavy zboží online s vaším e‑shopem
  • vyřídit všechny objednávky, včetně fakturace, zaúčtování a komunikace se zákazníky
  • spravovat celý proces přepravy z jednoho místa, tisknout etikety
  • automatizovat celý objednávkový proces dle svých potřeb

Pokud se u našeho nového partnera BaseLinker zaregistrujete do konce roku 2022, dostanete 30denní plný přístup zdarma! Stačí kliknout na tlačítko níže, nebo při registraci zadat do pole „Doporučující uživatel“ kód „nkexpand22“.

Na které zahraniční trhy vám BaseLinker pomůže expandovat?

V současnosti naši klienti prodávají ve 180 zemích, platforma je tedy globální.

„Za poslední rok byly u našich klientů populární především zahraniční marketplaces. Přímo jde o Etsy (+40 %), Amazon (+36 %), Decathlon (+26 %) nebo třeba Allegro (+22 %), ale i některé specializované marketplaces. V posledních měsících vidíme významný nárůst třeba na eMagu nebo Shopee. Klienti objevují hlavně západní Evropu, Ameriku. Ale ani region střední a východní Evropy nezůstává pozadu. Zde je největším tahounem možnost doručovat zboží klidně už následující den“, tvrdí CEO BaseLinkeru pro CZ & SK, Radek Klouda.

Automatizaci procesů má na svém dlouhém to‑do listu snad každý podnikatel. Odškrtněte si ji i vy díky službám BaseLinkeru a zjednodušte si tak celý proces expanze vašeho e‑shopu do zahraničí. Ve spolupráci s našimi profesionály z NK Expand vstoupíte na nový trh naprosto hladce a ušetřený čas můžete věnovat dalšímu rozvoji svého podnikání.

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí