Webinář: Efektivita a automatizace při expanzi e‑shopu do zahraničí

Uvažujete o navýšení obratu e‑shopu díky prodeji do zahraničí? Chcete vědět, jak na expanzi jít efektivně? Přijďte na webinář NK Expand + BaseLinker. Webinář bude přínosný pro CEOs, obchodní manažery i marketingové specialisty. Zaregistrujte se a získejte tak důvěryhodnostní analýzu cizojazyčné mutace e‑shopu zdarma.

Dozvíte se, jak expandovat po Evropě s e‑shopem tak, aby byl vstup na nový trh investicí s rychlou návratností. Na reálných příkladech našich klientů vám naši CEOs, Jirka a Lukáš, ukážou, jak expandovat i do více zemí najednou a jak tento proces co nejvíce automatizovat. Online webinář o efektivní expanzi je pro české a slovenské e‑shopaře, zkušené i ty ve fázi rozvoje.

Zaregistrujte se a získejte tak analýzu důvěryhodnosti cizojazyčné mutace e‑shopu zdarma. Stačí kliknout níže a následně v e‑mailu potvrdit svoji e‑mailovou adresu.

  • Kdy je lepší využít automatický překlad a kdy rodilé mluvčí, aby byl e‑shop a web SEO‑friendly?
  • Jak zajistit kvalitní zákaznickou podporu i na více e‑commerce trzích zároveň?
  • Jak si ověřit důvěryhodnost (user experience) cizojazyčné domény e‑shopu ještě před investicí do online marketingu?
  • Jak hledat B2B partnery v zahraničí rychle a efektivně?

Zaregistrujte se a získejte tak analýzu důvěryhodnosti cizojazyčné mutace e‑shopu zdarma. Připojte se online ve čtvrtek 6. 10. 2022 v 14:00 hodin. Jako účastníci webináře NK Expand + BaseLinker obdržíte navíc k důvěryhodnostní analýze e‑shopu zdarma i přehledný #Checklist: Na co nezapomenout při vstupu na zahraniční trh s tipy z webináře.

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí