FastCentrik

FastCentrik představuje komplexní řešení pro pronájem e‑shopu. Jedná se o plnohodnotný a výkonný e‑shop určený pro malé a střední podnikatele vyvinutý firmou NetDirect, která je součástí silné technologicky‑mediální skupiny Mind2FLO. Na trhu působí již od roku 2002 a patří mezi jedny z největších poskytovatelů krabicového řešení pro tvorbu e shopu v Česku i na Slovensku.

Všechny potřebné funkce pod jednou střechou

FastCentrik představuje silný prodejní nástroj se širokou škálou uživatelských úprav a přizpůsobení. Základem e‑shopového řešení je velké množství grafických šablon s možností individuálních úprav, dále multijazyčnost usnadňující expanzi do zahraničí více než 160 různých funkcí v základní ceně balíčku. Bezplatnou součástí pronájmu jsou pravidelné aktualizace jádra a modulů, takže nové funkce přibývají automaticky a bez nutnosti dalších zásahů ze strany klienta.

Jednoduchá administrace a nadstandardní zákaznická péče

Administrace systému je snadná a intuitivní. Správu e‑shopu zvládne každý a nutností nejsou ani technické dovednosti. Klienti si FastCentrik řešení cení především pro svou přívětivost a jednoduchost. E‑shop lze propojit s ERP systémy, s porovnávači zboží, s mnoha platebními i dopravními metodami. Velkou předností je zákaznická podpora, která funguje denně, včetně svátků a dnů pracovního volna. Kromě prvotřídní zákaznické péče je klientům k dispozici také přehledný průvodce a pravidelnou dávku vzdělávání doplňují Akademie, webináře a různá školení.

Testování plné verze zdarma a garance vrácení peněz

Ještě než se rozhodnete, zdali je pro vás FastCentrik tou správnou volbou, máte možnost vyzkoušet si e-shop zdarma na 30 dní v plné verzi. A bezplatným zkušebním obdobím to nekončí. V to, že budete spokojeni, věří FastCentrik tak moc, že nabízí dokonce garanci vrácení peněz na první tři měsíce pro všechny a bez udání důvodu.

Stříbrným partnerem FastCentriku pro expanzi e‑shopů do zahraničí jsme v NK Expand od roku 2021.

DALŠÍ PARTNEŘI PRO E‑SHOPOVÉ ŘEŠENÍ

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí