Shoptet

Česko je unikátem co do počtu internetových obchodů na hlavu. Řešení společnosti Shoptet využívá 80 % nově vzniklých e‑shopů na českém a slovenském trhu a více než polovina e‑shopů na trhu.

Na Shoptetu své online podnikání jednoduše nastartuje každý a místo programování, bez kterého se dříve spuštění e‑shopu neobešlo, se může soustředit rovnou na byznys a produkty.

Přednosti pronájmu e‑shopu u Shoptetu

Velkou výhodou je, že Shoptet je komplexní řešení a podporuje napojení na všechny nezbytné služby. Ať už jde o napojení na dopravce, nebo třeba na Heureku, Zboží, Google či platební brány. Velké oblibě se mezi klienty těší nová služba Shoptet Pay, která nabízí nejpohodlnější řešení plateb pro e-shopy. Přímo v administraci e-shopu lze během 24 hodin aktivovat inline platební bránu, jejíž výhodou je, že zákazníci při placení vůbec neopustí e-shop. Propojení s bankou pak umožňuje párování plateb s objednávkami a vidět všechny platby na jednom místě přímo v administraci.

E‑shop je připravený na GDPR a další právní náležitosti, které Shoptet klientům pomáhá hlídat a řešit (naposledy např. novinky v souvislosti s tlačítkovou novelou). I po expanzi na slovenský a maďarský trh Shoptet klade důraz na to zůstávat v každé zemi lokální službou, která je zákazníkům na blízku. S nastavením e‑shopu, marketingem, logistikou aj. poradí ověření Shoptet Partneři, kteří se podílejí i na edukativních webinářích a na Shoptet Univerzitě, což jsou články dostupné přes administraci e‑shopu.

Vytvořit si na Shoptetu e‑shop zdarma je jednoduché, pak už stačí zvolit jeden z tarifů s vybranými doplňky v ceně. Každý si e‑shop uzpůsobí na míru a vylepší pomocí doplňků. Ty pomohou se skladovým hospodářstvím či správou e‑shopu a kamenného obchodu v rámci jednoho online systému. Shoptet pokladna je pro každého, kdo si otevírá kamenný obchod.

Shoptet je tu od roku 2009, v začátcích přes něj prodávalo několik stovek klientů. Stálým zlepšováním služeb si vybudoval pozici jedničky na trhu. V roce 2016 na Shoptetu běželo už 9 900 e‑shopů a jeho obliba stále rostla. Dnes Shoptet využívá více než 32 000 e‑shopů a oslovuje podnikatele v Česku, na Slovensku a v Maďarsku.

EXPANZE S E‑SHOPEM OD SHOPTETU

Se Shoptetem je možné i expandovat. Není totiž nic jednoduššího než postavit autonomní slovenský nebo maďarský e‑shop na systému, který e‑shopař už zná. Jak to funguje?

Ukážeme si to na maďarském příkladu.

Stačí se zaregistrovat a založit e‑shop na Shoptet.hu. Zkoušet a nastavovat si jej lze až po 30 dní úplně zdarma. Maďarský e‑shop bude fungovat jako samostatná jednotka, bude celý v maďarštině, a tak bude působit přirozeně na maďarské zákazníky. Na maďarském systému najdete vše potřebné pro plnohodnotný vstup na maďarský trh. Ať jde o napojení na platební brány a další platební metody využívané v Maďarsku, o maďarské dopravce, nebo o fakturační a účetní programy odpovídající maďarské legislativě. Chybět nemohou ani marketingové nástroje. A s expanzí jsou připraveni pomoci také Shoptet Partneři, kteří se na tuto oblast online podnikání specializují.

V NK Expand jsme stříbrným partnerem Shoptetu pro expanzi e‑shopů do zahraničí od roku 2020

SPOKOJENÍ KLIENTI SHOPTETU

PŘEČTĚTE SI TIPY OD Shoptetu

Další partneři pro e‑shopové řešení

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí