oXyShop

oXyShop je tým 100+ e‑commerce odborníků a vývojářů, jejichž cílem je vytvořit vám úspěšný online business. B2B i B2C. Od strategií přes tvorbu a realizaci e‑shopů až po jejich dlouhodobý rozvoj. Na trhu působí již od roku 2005 a mezi jeho nejznámější klienty patří např. Vasky, CZC.cz, Albixon, CEWE.cz nebo decoDoma.cz.

oXyShop vám pomůže dostat se na špičku e‑commerce. Od byznys strategie, přes e‑shop až po digitální marketing. Jsou originální ve svém přístupu ke klientům, jejich strategie se skládá ze 6 kroků:

Tvorba byznysového zadání

Záleží jim na tom, aby projekty jejich klientů byly úspěšné. Na úvodních setkáních s vámi proberou vaše očekávání i obavy a vymyslí s vámi konkrétní plán spolupráce.

Příprava e‑commerce strategie

Opřou se o analýzy a vymyslí, jak nejlépe v e‑commerce vyniknout nad konkurencí. Navrhnou váš e‑shop tak, aby na něm zákazníci rádi a se zážitkem nakupovali.

Návrh technického řešení

Připraví technické zadání odpovídající vašim interním systémům a procesům. Pomáhají s přípravou všech potřebných kroků i na straně klienta.

Vývoj a testování

Tvoří e‑shop i vše potřebné pro jeho úspěšné uvedení na trh. Komunikují aktivně a zaručujeme, že s vámi vyřeší všechny detaily.

Digitální marketing

Pro nový e‑shop připraví kompletní podporu digitálního marketingu. Nastaví vám kampaně, které zvýší tržby. Posílí známost značky na trhu. Vše s ohledem na ekonomické cíle.

Dlouhodobé partnerství

Vaše společná cesta tvorbou e‑shopu jen začíná. Jsou pro klienty partner, který jim pomůže s rozvojem online byznysu i s expanzí na další trhy. Jsou připraveni na jakékoliv výzvy.

Spokojení klienti oXyShopu

Další partneři pro e‑shopové řešení

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí