Authentica Fulfillment

Authentica Fulfillment je nejkomplexnější fulfillment služba na českém trhu. Nabízí kompletní outsourcing logistiky internetových obchodů. Soustřeďte se na business a logistiku nechte na nich.

Co v Authentica Fulfillment umí

Perfektně zvládají veškeré standardní fulfillmentové služby jako je příjem zboží, kontrola kvality i množství, skladování zboží v binech, regálech nebo na paletách, různé kompletace, štítkování, vychystávání objednávek, balení do jakýchkoliv typů obalů, expedování i kompletní reverzní logistiku, zpracování vratek i reklamací.

Authentica Fulfillmentu ale umí i něco navíc:

Vlastní obalové materiály

Mají vlastní kartonážku, kde dokážou vyrobit vaše vlastní obalové materiály, a to jak produktové, tak expediční. Jejich designeři a konstruktéři umí navrhnout takový obal, který posune zákaznickou zkušenost na vyšší úroveň.

Kompletace

Mají vlastní chráněnou dílnu, kde dokážou zkompletovat veškeré vaše produkty. Můžete využít i náhradního plnění.

POS

Pokud působíte v retailu, pak pro vás dokážou navrhnout a vyrobit POS/POP stojany, za které se nebudete muset stydět. Jejich služby v oblasti POS využívají značky jako Kofola, Nestlé nebo Philips.

Proč zvolit Authentica Fulfillment?

  • Vždy nabízí něco navíc, ať už je to možnost výroby vlastních obalových materiálů, kompletace nebo POS.
  • Authentica Fulfillment využívá svůj vlastní skladový software. Díky tomu jsou připraveni přizpůsobit se jakémukoliv klientovi a jakýmkoliv softwarovým požadavkům.
  • Díky fulfillmentu je expanze do zahraničí hračka. Dodávají do celého světa.
  • Uspořte svůj čas. Neztrácejte čas logistikou a začněte se naplno věnovat svému podnikání.
  • Slevy na poštovném. Jejich objemové slevy vám umožní větší prostor pro vaši marži.
  • Nulové fixní náklady. Neplatíte nájem za sklad ani mzdy. Platíte pouze za to, co skutečně využíváte.
  • Jednoduchá integrace. Během několika kliknutí dokážete naintegrovat svůj e‑shop nebo marketplace, aby mohli automatizovaně zpracovávat vaše objednávky.
  • Díky jejich systému máte dokonalý přehled o všech svých zásilkách a skladových zásobách. Data jsou k dispozici 24/7, a to na PC, mobilu i tabletu.

Co o nich říkají zákazníci?

Martin Valeš

CEO Zemito

Jsem vděčný, že Authentica Fulfillment není pro nás jen sklad a expedice, je to náš partner na společné cestě ke spokojenému zákazníkovi. Vážím si jejich osobního přístupu, brilantní podpory v nestandardních situacích i bezchybnosti. Doporučuji!

Jana Podroužková

majitelka e‑shopu DHAARA

Díky fulfillmentu od Authentica máme konečně volné ruce. Balíčky odcházejí zákazníkům včas a hezky zabalené přesně podle našeho zadání, napojení na e‑shop je plně funkční a uživatelsky velice přívětivé, takže nám ušetří opravdu hodně času. Velkým plusem je pro nás individuální přístup k našim specifickým potřebám a ochota řešit i celkem nestandardní požadavky.

Spokojení klienti Authentica Fulfillment

Přečtěte si tipy od Authentica Fulfillment na blogu

Další partneři pro řešení logistiky v zahraničí

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí