Fulfillment by FHB Group

E‑commerce prostředí je rok od roku silnější, a tak samotné e‑shopy hledají pomoc, jak dostat své produkty mezi lidi a předběhnout konkurenci. Pomoc přitom může být různá, ať už formou podpory prodeje, marketingu, ale také v logistice.

A k tomu jsou tu zkušení specialisté z Fulfillment by FHB Group, kde nabízejí komplexní logistické služby pod jednou střechou. Pro e‑commerce klienty se starají o skladování, balení a třídění jejich zásilek, doručování po celém světě, správu dobírky, management vratek a mnoho dalšího.

Výhody outsourcingu u Fulfillment by FHB Group

Komplexní služby doplňují přidanou hodnotu, která pomáhá klientům v konkurenčním boji. Logistika musí být rychlá, bezchybná s důrazem na snižování nákladů.

Výhodou služeb skupiny FHB Group je tak ideální poloha ve středu Evropy, díky které mají kratší vzdálenosti do různých koutů Evropy. Jejich síť denních dopravních linek předbíhá kurýry, i díky tomu trvá doručení zásilky pouze 24 až 48 +hodin od přijetí zásilky.

Logistický proces probíhá pomocí pokročilé automatizace a zavádění IT technologií. V jejich špičkových skladech třídy "A" se tak nachází nejmodernější technologie, kam patří automatizované dopravníky, výtahy, vozíky, sortery, ale také například výkonná balicí linka a další.

Pokročilá automatizace a dostatečná kapacita jsou tak ideálním řešením, jak se vyhnout „presu“ v logistice i v těch nejnáročnějších sezónních špičkách, jako je tomu třeba o Vánocích.

Outsourcing e‑commerce logistiky u Fulfillment by FHB Group

Expanze na nové trhy

Cílem Fulfillment by FHB Group je poskytnout e‑shopařům ideální logistické řešení a tím pomoct expandovat na nové trhy. V různých zemích se preference nakupujících liší. To se odráží v platebních metodách, preferencích zákazníků a tak dále.

V některých zemích, zejména v Evropě, je i přes růst online plateb stále nejoblíbenější platební metodou dobírka. I proto můžete mezi fulfillment službami společnosti FHB Group využít kompletního zpracování dobírky po celé Evropě.

Využitím služeb zpracování dobírky se rozšíří nabídka vašeho e‑shopu a získáte tak potenciál oslovit mnohem větší skupinu zákazníků. Specialisté ve Fulfillment by FHB Group pro e‑shopy zpracovávají dobírku tak, že ji převedou na potřebnou měnu a obratem pošlou na váš účet v poměru 1:1.

Reverzní logistika

E‑shopaři zároveň oceňují u FHB Group i řešení reverzní logistiky, kdy se o vrácené zásilky postarají hned na různých pobočkách pro vrácení zboží po celé Evropě. Může jít o produkty, které buď nebyly dodány, nebo se je zákazník rozhodl vrátit.

Expanzi na nové trhy usnadňuje u FHB Group kromě všeho i jejich dlouhodobé know‑how. Za svoji více než 15letou historii připravili ve Fulfillment by FHB Group řešení fulfillmentu pro mnoho e‑shopů v zahraničí, a přitom pravidelně rozváží balíčky po celém světě.

Přečtěte si tipy od Fulfillment by FHB Group na blogu

Další partneři pro řešení logistiky v zahraničí

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí