Webinář: Jak postupovat a co automatizovat pro úspěšnou expanzi do zahraničí

Jak poznám, kdy je čas expandovat s eshopem na nový trh? Kam mám expandovat? A hlavně, jak mám expandovat tak, aby byl vstup na nový trh investicí s rychlou návratností? To vše se dozvíte ze záznamu webináře, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s Upgates.

Náš partner, Upgates, nabízí platformu pro pronájem e‑shopu, která vyhoví drobným podnikatelům i velkým firmám. Nabízí komplexní řešení pro tvorbu a provoz eshopu a umožňuje snadnou intergraci s různými platebními branami.

upgates-logo

21. března 2024 jsme pro vás společně s Upgates připravili webinář na téma "Jak efektivně postupovat a co automatizovat, aby byla expanze úspěšná". Webináře se ujali naši CEOs, Jirka a Lukáš, kteří mají spoustu zkušeností z praxe a vše nám vysvětlili na reálných příkladech našich klientů. Prozradili nám, na co při expanzi nezapomenout a co chytře automatizovat, aby byl vstup na nový trh investicí s rychlou návratností. 

 

Dozvíte se

Podívejte se na záznam webináře

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí