Online marketing pro zahraniční expanzi

Online marketing pro zahraniční expanzi, který prodává? Pro expanzi vašeho e-shopu do zahraničí zabezpečíme jeho SEO optimalizaci, PPC reklamu, direct e-mailing i komunikaci na sociálních sítích. Vhodně zvolený tón komunikace, citlivě použitá klíčová slova v cizím jazyce a originálně sepsané SEO texty rychle promění návštěvníky vašeho e-shopu v zákazníky.

V NK Expand pomáháme e-shopům expandovat na nové trhy už od roku 2014. Specializujeme se přitom na země střední a východní Evropy, ve kterých máme rodilé mluvčí se specializací na jednotlivé služby. Můžete se tak spolehnout, že analýzu klíčových slov v maďarštině, rumunštině, němčině nebo polštině pro vás vyhotoví přímo rodilí mluvčí z těchto zemí.

Analýza klíčových slov ve vybraném cizím jazyce

Důkladná příprava klíčových slov v cizím jazyce bude jedním ze základních pilířů vaší online marketingové strategie. Výstupem analýzy bude souhrn klíčových slov s celkovou hledaností jednotlivých dotazů a přehled hledanosti hlavních kategorií/podkategorií s komentářem a doporučením. Analýzu klíčových slov lze využít pro následující prvky online marketingu firmy:

  • PPC kampaně
  • Obsahová strategie
  • Úprava a optimalizace struktury webu
  • Tvorba SEO textů pro obsahovou strategii

Více informací o analýzách klíčových slov najdete na stránce Analýza klíčových slov v cizím jazyce.   

SEO optimalizace webu v cizím jazyce

Na základě analýzy klíčových slov upravíme všechny důležité prvky vašeho eshopu a webových stránek ‒ title, description, nadpisy i alternativní popisky obrázků. Vše pro správné indexování a kvalitní výsledky při organickém vyhledávání vašeho webu.

PPC kampaně

PPC reklama je zpravidla nejúčinnější nástroj pro získání návštěvníků eshopu v nové zemi. Aby reklama v dané zemi fungovala, nastavíme ji v souladu s místními specifiky, navrhneme originální znění reklam a průběžně budeme sledovat a spravovat její výkonnost.

Zbožové srovnávače

Lokální zbožové srovnávače rozhodně doporučujeme při expanzi nepodceňovat. V každé zemi hrají ve světě e-commerce trošku jinou roli. V některých zemích se jedná o zásadní prodejní kanál a placená reklama na těchto webech vám může přivést nové zákazníky a objednávky. Například v Maďarsku rozhodně doporučujeme zvážit registraci na srovnávači Árukereső. V Rumunsku mezi největší srovnávače patří CompariPrice, v Polsku jasně dominuje tržiště Allegro a nejpoužívanějším německým srovnávačem je Amazon.

NK Expand | Online marketing pro expanzi do zahraničí
NK Expand | Online marketing pro expanzi do zahraničí

Direct e‑mailing ‒ newsletter

Komunikujte se svými zákazníky pravidelně. Newsletter je jedním z nejsilnějších prodejních kanálů. Pomůžeme vám nastavit sběr kontaktů v souladu s GDPR a pak s nimi pracovat tak, aby se do vašeho e-shopu zákazníci vraceli.

Používáme zejména MailChimp nebo Ecomail, umíme ale i SmartEmailing nebo Mail Komplet.

Sociální sítě

Buďte vašim zákazníkům nablízku. Sociální sítě jsou ideálním nástrojem pro budování a podporu značky vašeho e-shopu. Skvěle slouží i pro podporu prodeje produktů a služeb. Díky sociálním sítím máte možnost efektivně budovat vztahy se svou komunitou. Dělejte marketing tam, kde jsou vaši zákazníci. Váš profil na Facebooku, Instagramu nebo YouTube je místem časté návštěvy vašeho zákazníka při jeho rozhodování, zda u vás nákup uskutečnit. Na sociálních sítích hledá váš profil a chce se ujistit, že se rozhoduje správně. Využijte ve svůj prospěch obrovský vliv, kterým sociální sítě disponují.

Cena online marketingu pro zahraniční expanzi

Výhodou online marketingu NK Expand je kombinace českých SEO a PPC specialistů a rodilých mluvčí v jednotlivých zemích. Ceny poskytovaných služeb se nám tak daří udržovat na přijatelné výči. SEO analýzu eshopu jsme schopní vyhotovit už za cenu od 4 800 Kč, kompletní analýzu klíčových slov v cizím jazyce pro vás zpracujeme už od 8 000 Kč. Více informací najdete v našem ceníku.

NK Expand | Online marketing pro expanzi do zahraničí

ONLINE MARKETING PRO VÁS ZAJISTÍME V TĚCHTO ZEMÍCH

KOMU UŽ JSME PŘI EXPANZI DO ZAHRANIČÍ POMOHLI

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí