Překlad a lokalizace e‑shopu do bulharštiny

V Bulharsku je znalost cizích jazyků mezi obyvateli velmi nízká. Kvalitní SEO překlad e-shopu a jeho lokalizace do bulharštiny jsou tak pro expanzi do Bulharska klíčové. V ceně překladu zohledníme podobnost jednotlivých popisků a parametrů zboží. Do překladu vhodně vložíme i klíčová slova, abychom zlepšili výsledky bulharského eshopu v organickém vyhledávání (SEO).

Neriskujte úspěch expanze vašeho e-shopu do Bulharska. Obyvatele Bulharska spolehlivě odradí e-shop v angličtině nebo nekvalitně přeložený e-shop v bulharštině, který není lokalizovaný pro místní kulturní prostředí. Takže pozor na automatické překladače nebo překladatele, kteří bulharštinu neovládají na úrovni bulharských rodilých mluvčí.

Nezapomínejte ani na to, že v Bulharsku se nepoužívá latinka, ale cyrilice (azbuka). Web s e-shopem by tak měl být pro Bulhary dostupný právě v cyrilici, které budou rozumět.

Překlad v redakčním systému nebo zdrojovém kódu

V NK Expand pro vás texty přeložíme přímo v redakčním systému, vyexportovaných souborech nebo zdrojovém kódu. Využití moderních CAT nástrojů překlad zlevní a zrychlí, současně zajistí jednotnost použité terminologie a stylu. Následná implementace textu zpět do webového prostředí je snadná a ušetří vám další náklady a čas.

Kvalitní SEO překlad rodilým mluvčím bulharštiny

Překlady a lokalizace e-shopů a webových stránek realizujeme vždy včetně jazykové korektury rodilým mluvčím bulharštiny. Ten zajistí dodržení odborné terminologie a do překladu vhodně zapracuje i klíčová slova zlepšující výsledky e-shopu v organickém vyhledávání (tzv. překlady s podporou SEO).

Rodilý mluvčí disponuje znalostmi bulharské kultury a  zvyklostí a zajistí tak naprosto přirozenou webovou prezentaci pro bulharské návštěvníky vašeho e-shopu. Důležité je věnovat pozornost nejen stylu překladu, ale i dalším detailům (správný formát čísel, měny, data, času, formulářových položek a dalších prvků e-shopu).

Bližší popis toho, jak k překladům a lokalizacím e-shopů přistupujeme, najdete například v našich případových studiích.

 
NK Expand | Překlady a lokalizace pro expanzi do Bulharska

Profesionální kontrolní čtení po překladu

Po dokončení překladu naši editoři celý text ještě jednou zkontrolují, aby beze zbytku splňoval vaše představy a očekávání.

Detailní postup překladu a lokalizace e-shopu do cizího jazyka najdete na stránce FAQ. Najdete tam i vysvětlení rozdílu mezi překladem a lokalizací.

Správná klíčová slova v bulharštině jsou základ

Správný výběr klíčových slov je základem úspěchu každého e-shopu v internetovém vyhledávání. Pouhý překlad klíčových slov do bulharštiny však nestačí. Klíčová slova je třeba zvolit na základě jejich hledanosti v bulharštině. Je třeba provést jejich rešerši, zohlednit klíčová slova vaší relevantní bulharské konkurence a implementovat i preferovaná klíčová slova vašeho e-shopu.

Pokud analýzu klíčových slov pro Bulharsko už máte vypracovanou, budeme se jí řídit. Klíčová slova v překladu použijeme tak, aby stránky byly pro internetové vyhledávače z pohledu SEO správně nastavené a zobrazovaly se na předních pozicích. Jen tak vás návštěvníci v Bulharsku najdou. Pokud analýzu klíčových slov k dispozici nemáte, rádi ji pro vás v rámci služby online marketing v zahraničí vytvoříme.

Cena překladu do bulharštiny

Profesionálně přeložený a lokalizovaný web a srozumitelně přeložené názvy kategorií a produktů jsou výkladní skříní e-shopu. Neriskujte a nespoléhejte na automatické překladače. Ušetříte si spoustu starostí v budoucnu. Při zohlednění opakování může být cena za 1 normostranu překladu profesionálním lingvistou / rodilým mluvčím bulharštiny nižší než 100 Kč. Vždy záleží na celkovém rozsahu textů na překlad, překládaném jazyku a požadovaném termínu vyhotovení. Více informací najdete v našem ceníku.

NK Expand | Překlady a lokalizace pro expanzi do Bulharska

KROMĚ BULHARSKA PRO VÁS PROFESIONÁLNÍ SEO PŘEKLADY A LOKALIZACE ZAJISTÍME PŘI VAŠÍ EXPANZI I DO TĚCHTO ZEMÍ

KOMU UŽ JSME PŘI EXPANZI DO ZAHRANIČÍ POMOHLI

Případové studie

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Zavolejte nám

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí

Napište nám e‑mail

NK Expand | Pomáháme expandovat do zahraničí